Svatby 2024: Proč, jak a za kolik

moje filozofie


Během svatebního dne se vždy snažím o jeho zachycení se vším, co k němu patří. Chci skrze fotografie navždy uchovat velké i ty menší okamžiky, které váš den dělají jedinečným. Tak, abyste při pohledu na vaše svatební fotky i po letech od svatby znovu na vlastní kůži cítili, jak jste se cítili tehdy. Tak, aby to cítila třeba i vaše vnoučata, až jim je jednou budete ukazovat.


Nejsem fanda retuší ani vymýšlení póz. Nemyslím si, že je během svatby potřeba trávit hodiny párovým focením. Mnohem radši pro vás budu nenápadně a zpovzdálí zachycovat upřímné momenty, které tvoří váš den.

Nejsem zastánce přizpůsobování svatby fotkám a nemyslím si, že fotograf by měl určovat průběh dne. Prostě si ho maximálně užijte a nelamte si hlavu s fotografkou, pak vznikají ty nejkrásnější fotky:)

chci vás poznat!


Nejlíp vyprávíme příběhy těch, které dobře známe. Nechte mě vás poznat: vyprávějte mi, jak jste se poznali, co máte společného nebo čím vás ten druhý vždycky zaručeně rozesměje. Ukažte mi, jací jste, aby to pak mohlo prosáknout i do vašich fotek.

ceník svatebního focení

celý den

· 12+ hodin focení vaší svatby
· 500+ upravených fotografií
· předsvatební schůzka
· soukromá online galerie pro sdílení s rodinou a přáteli na 1 rok
· možnost zapůjčení Instaxu SQ6


35 000 Kč

10 hodin

· 10 hodin focení vaší svatby
· 400+ upravených fotografií
· předsvatební schůzka
· soukromá online galerie pro sdílení s rodinou a přáteli na 1 rok
· možnost zapůjčení Instaxu SQ6


30 000 Kč

8 hodin

· 8 hodin focení vaší svatby
· 300+ upravených fotografií
· předsvatební schůzka
· soukromá online galerie pro sdílení s rodinou a přáteli na 1 rok
· možnost zapůjčení Instaxu SQ6


27 000 Kč

předsvatební focení


Chtěli byste si z předsvatebního setkání taky odnést pár fotek? Není problém! Moc ráda s sebou vezmu foťák! :)

Zvýhodněná cena předsvatebního focení je 3 000,-

často kladené dotazy

přijedeš za nám až do...?

Ráda! Cesta po Česku mi nedělá problém, zároveň teď hodně pendluju mezi Českou republikou a Švédskem, takže kdybyste náhodou plánovali něco tady na severu, já tu jsem! Co se týká jiných zemí, určitě se vám ráda pokusím vyjít vstříc, pokud to bude v mých silách. :)

Kdy dostaneme hotové fotky?

Celou galerii upravených fotografií posílám nejpozději do 7 týdnů od svatby. Nemusíte se ale toho čekání bát, do týdne od svatby vám totiž pošlu odkaz na galerii s malou ukázkou svatebních fotek a slideshow, tak abyste se do vašeho svatebního dne mohli "vrátit", dokud jsou vzpomínky ještě čerstvé.

Kolik fotek dostaneme? / Pošleš nám i neupravené fotky?

Množství fotek závisí na době strávené na svatbě a také na velikosti svatby. Obecně platí čísla uvedená v ceníku jako minimum, většinou je fotek o něco víc. :)
Před úpravou fotky třídím a nechávám všechny, které nejsou duplicitní nebo nepovedené (např. když na fotce někdo mrknul nebo fotka není správně zaostřená). Ve vaší výsledné galerii jsou tím pádem VŠECHNY povedené fotky, nepřipravím vás o momenty vašeho dne jen proto, abych se vešla do nějakého čísla. Neupravené fotky tím pádem neposkytuji.